Hlavní stránka | Fotogalerie | Ankety | Užitečné odkazy

Počet zobrazených článků: 12 (z celkem 12 nalezených)

Vzhled
(Dominik, Ostatní, 25.06.2010)
Další novinkou je kompletně nový vzhled, který se ještě pokusim nějak pozměnit aby byl ještě lepší. Hlavně ten obrázek nahoře :-). Video které bylo přiloženo do downloadu nyní zde:

Novinky
(Dominik, Ostatní, 24.06.2010)
Takže po dlouhé době tu můžete vidět určité změny, nejen v podobě nových článků, ale také v podobě lehce pozměněného webu jako takového. Např. náhodné fotky z fotogalerie se už nezobrazují jenom na titulní stránce, ale na všech, nově přibyla také vizitka za facebook a nadcházející události, nová anketa a chystám se nějak tak zfunkčnit sekci download. Již teď tam můžete nalézt moje video z kamionové simulace. S timito zlepšeními hodlám pokračovat, uvidím co sem ještě pujde dát. Jinak stále vedu Lize vysočiny, na žebříčku B čechy už to tak slavné není, hlavně po nepovedených dvou závodech které byly minulý týden. Jinak začínají prázdiny tudíž po dlouhé době něco přibide do fotogalerie a snad od 'tatínka' nějaké foto dostanu sem. Tak toto je momentálně všechno. Jinak všem přeji příjemné strávení prázdnin!

Omluva
(Dominik, Ostatní, 13.06.2010)
Omlouvám se že sem teď moc nepíšu... je konec školního roku tzn. píšou se čtvrtletky tzn. nebyl čas. Závody proběhli jen dva, minulý víkend a tam jsem nějak skvěle stejně nedopadl.

Matyáškovi je rok
(Dominik, Ostatní, 30.03.2008)
Mému bráchovi byl nedávno rok. Toto uteklo! A jak bráška vypadá se můžete podívat na tatínkových stránkách.

prázdniny
(Dominik, Ostatní, 13.03.2008)
Ahoj jistě jste si všimli nové ankety.Tak se pochlubte.No já sem celé prázdniny proseděl u počítače a u televize a první dva dny sem tu měl mladšího bratrance.No a už je to skoro za námi.Je to škoda.Ale mě je to celkem jedno když dem tři dny do školy a pak sou velikonoce.Mohli nám ty tři dny dát ředitelský volno!

Návrh na ankety
(Dominik, Ostatní, 13.02.2008)
Ahoj.Protože bych chtěl vědět co byste tady ctěli vidět tak přes vložit komentář prosím napište co byste chtěli za nové ankety.

11.3.2007 v 2:33 se nám narodil bráška Matyáš.
(tatínek, Ostatní, 11.03.2007)
Po narození měřil 51cm a vážil 3,70kg. Ať se mu na tom našem světě líbí.

Na Zadově s dědou a babičkou
(tatínek, Ostatní, 09.03.2007)
Na přelomu února a března jsem byl s dědou a babičkou na Zadově. I když nebylo moc sněhu, byli jsme lyžovat na sjezdovkách i na běžkách. Pár obrázků je ve fotogalerii.

Prázdninová dobrodružství
(tatínek, Ostatní, 30.08.2006)
První prázdninový týden jsem byl v Krasonicích u babičky. Jezdili jsme tam hlavně s bratránkem na kolech. Z Krasonic jsme jeli s našima na Vranov.Celý týden jsme se koupali, a poprvé jsem přeplaval přehradu. Pode mnou byla hloubka 40 metrů, i když někdo říká že tam je i 70. Z chaty jsme si odskočili na Znojemské koupaliště, a na pár okolních keší.
Fotogalerie
Daleko víc jich je ale v Praze, kam jsme jeli autobusem Student Agency. Z Prahy jsem si taky dovezl nový mobil.
Fotogalerie
Koncem července jsem byl na soustředění v orientačním běhu ve Smrčné. Koupali jsme se v řece Sázavě u splavu. Poslední den ale začalo hustě pršet a skoro se vylila řeka Sázava. Po soustředění jsem jel za babičkou a dědou do Třebíče. Jezdili jsme na kole, a vyjeli jsme i Pekelný kopec.
Fotogalerie
Nuda nebyla ani další týden. Hned v pondělí jsme si domluvili vyhlídkový let kolem Jihlavy. Letěli jsme letadlem Z-43 nad Šacberk, pak nad město a dál k hradu Rokštejn. V dálce byly vidět Dukovany, a na jihu taky větrné elektrárny u Pavlova.
Další den jsme se vydali do autokempu Bučnice. Ten leží v údolí řeky Metuje, mezi Teplickým skalním městem a Adršpašskými skalami.
Fotogalerie
Odsud jsme chodili a jezdili na výlety do okolí, a na jeden den jsme se taky podívali do Krkonoš.Lanovkou jsme vyjeli na Sněžku, odkud byl nádherný výhled, a kde jsem stál jednou nohou na české straně a druhou nohou na polské. Byla odsud vidět i Černá hora, na kterou jsme se svezli novou lanovkou. Na Černé hoře jsme navštívili rozhlednu a vysílač.
Fotogalerie
Strejda David nás pozval na motorkářský sraz - benzínovej dejchánek pod Kunětickou horou. Tolik motorek pohromadě, nových i starých jsem ještě neviděl. Mamka mi tam koupila motorkářský triko. No, a je konec prázdnin :-( a pomalu se chystám do školy.

S dědou a babičkou v Krkonoších
(tatínek, Ostatní, 07.02.2006)
Konec ledna a začátek února - celý týden jsem byl s dědou a babičkou v Krkonoších na chatě Jančikárně. Lyžovali jsme, a byli jsme se taky podívat v Peci pod Sněžkou na SP v akrobatickém lyžování. Babička fotila, tak se na to můžete podívat.

Lyžování v Lukách.
(tatínek, Ostatní, 10.01.2006)
Druhou lednovou neděli jsme byli lyžovat na sjezdovce v Lukách nad Jihlavou. Nějaké fotky najdete ve fotogalerii.

Mikuláš 2005
(tatínek, Ostatní, 11.12.2005)
Byli u nás čerti s andělem, ale bez Mikuláše!

WebZdarma.cz

©2005 by ok2pya | Powered by phpRS | Designed by PaBi3
RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1