Štafety 4-5.9

Autor: Dominik <dominik.fryba(at)centrum.cz>, Téma: Orientační běh, Vydáno dne: 05. 09. 2010

Dnes a včera se proběhl český pohár štafet, který byl tentokrát poblíž Nové Paky, u hradu Pecka. Závod se mi moc nelíbil, hlavně včera. Mapově hrozně lehký a více než půlka tratě se šla, protože to bylo do totálního kopce, kde se prostě nedalo běžet. Se kolem mě plazili i eliťáći :-). Byla to velká nuda, navíc bylo z dálky na všechny vidět. Navíc se apsolutně nevyvěšovali výsledky, nefungoval jim mikrofon, takže nikdo nic nevěděl o pořadí. Potom co výsledky vyvěsili byly apsolutně špatně, napsali nás o 5 míst dozadu :-). Nakonec jsme zkončili na skvělém 5. místě, z asi 25 štafet. V neděli to bylo o dost lepší, závod se mi líbil víc nebyl tolik kopcovitej, ale zase hrozně lehkej na mapu. Mapa bohužel v jedné pasáži vůbec neseděla. Kvůli tomu jsem ztratil asi 2 minuty. Výsledky již byly vyvěžovány často, komentář fungoval na 100%, ale do příště má pořádající odddíl luhačovice, pořád co pilovat. Nakonec jsme zkončili na pěkném šestém místě z asi 21 štafet. Sestava štafety byla: Dominik Frýba - Vojtěch Vacek - Jan Čech